Проходження курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету
Якщо Ви мрієте навчитись програмувати, але не знаєте з чого почати, відома українська онлайн платформа “Прометеус” та ХНЕУ ім. С.Кузнеця, факультет економічної інформатики та кафедра Кібербезпеки та ІТ запрошує на курс «CS50: Основи програмування». Цей курс спрямований як на початківців так й тих хто хоче покращити, або систематизувати свої знання у галузі Інформаційних технологій.
Посилання на відео: https://youtu.be/zrAu-vau-Do
Шановні колеги, в нашому університеті в рамках проекту Платформи “Прометеус” створений хаб щодо забезпечення (допомоги) проходження он-лайн курсу. Заняття (відповіді та обговорення питань за курсом) будуть проходити щотижня по п’ятницях в ФабЛаб (фабрика-лабораторія) ХНЕУ ім. С. Кузнеця з 17.35 до 19.00. Запрошуємо всіх бажаючих записатися на курс і отримати сертифікат Платформи “Прометеус”. Перша зустріч відбудеться 15.03.2019. Вхід вільний, однак слід зареєструватися.
Пройшовши цей курс ви отримаєте:
– Широке і ґрунтовне розуміння інформатики та програмування.
– Зрозумієте, як мислити алгоритмічно та ефективно розв’язувати задачі за допомогою програмування.
– Дізнаєтесь, що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і веб-розробка.
– Оволодієте основам одразу кількох мов програмування, зокрема, C, Python і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML.
– Познайомить з процесом розробки та презентації власного проекту з програмування.
Переклад курсу став можливим на Платформі “Прометеус” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду BrainBasket. Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні, яка розвиває відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ.
Цей курс розповсюджується за відкритою ліцензією Creative Commons. Авторство курсу належить професору Девіду Малану та Гарвардському університету. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2018 року. Редактор перекладу: Радміла Сегол. Озвучено українською мовою студією Golden Voice на замовлення Prometheus. Текст читав Євген Сінчуков. Звукорежисер: Михайло Карпань.
Інші новини
Архів новин